BIOVITAL CASADA Detoks Detox detoksykacja oczyszczanie organizmu

Nowy produkt

Producent: Casada

BIOVITAL CASADA Detoks Detox detoksykacja oczyszczanie organizmu

Więcej szczegółów

2 200,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Oczyść swój organizm! BioVital to kompletny zestaw do kąpieli elektrolitycznych, które poprawią funkcjonowanie Twojego organizmu.
  ?Bez oczyszczenia organizmu, nie ma zdrowia i leczenia? Hipokrates Nie podlega dyskusji fakt, że nasze organizmy przeciążone są licznymi, obcymi, a niekiedy nawet trującymi substancjami. Co to są toksyny? Literatura naukowa definiuje toksynę jako ?truciznę, która po wchłonięciu do organizmu lub wytworzeniu w organizmie, powoduje zaburzenia jego funkcji lub śmierć.

   

  BioVital jest to kompletny zestaw do kąpieli elektrolitycznych, które są uznaną metodą zarówno w ramach medycyny niekonwencjonalnej, jak i często stosowaną praktyką w gabinetach odnowy biologicznej, służącą do poprawy kondycji fizycznej oraz samopoczucia.

   

  Podczas użytkowania jony aktywne, odpowiedzialne są za wiele procesów metabolicznych, zachodzących w naszym organizmie, uwalniane są w pożywce wodnej za pomocą specjalnej elektrody. Powstają one w procesie elektrolizy.

  Uwalnianie aktywnych jonów wyzwala cynkowa elektroda poprzez połączenia pola elektrycznego z polem magnetycznym dzięki nowemu materiałowi, z którego wykonana została elektrody. Następnie odpowiedni przewód wejściowy odbiera elektrody z jednostki sterującej. Podobnie jak w przypadku wszystkich zastosowań elektronicznych / galwanoterapeutycznych ważne jest, aby móc regulować zarówno intensywności, jak i polaryzację oraz długości czasu działania dla danego użytkownika. Bardzo ważna jest możliwość regulowania intensywności, aby osiągnąć pozytywny efekt i wartość progową (około> 1,2 amper).

  Biovital pozwala na regulację intensywności kąpieli w zakresie 0,5 - 2,4 ampera.

  Elektroniczna jednostka sterująca jest ze względów bezpieczeństwa jednostką odrębną (nie została zintegrowana z wanienką).

   

  Nowością w urządzeniu BioVital jest materiał, z którego została wykonana dioda - wysokiej czystości stopy cynku. Dzięki jego zastosowaniu podczas procesu elektrolizy w roztworze znajdują się wysoce aktywne jony cynku, które mają pozytywne oddziaływanie na ludzki organizm.

  Cynk jest niezbędny dla naszego zdrowia. Ten mikroelement odgrywa ważną rolę w wielu procesach metabolicznych: wspiera funkcjonowanie około 300 enzymów biorących udział w metabolizmie komórkowym, a sam jest składnikiem około 50 enzymów. Cynk jest również istotny dla wzrostu, skóry, gospodarki insulinowej, syntezy białek, produkcji spermy oraz dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Jest niezbędnym pierwiastkiem śladowym i ma zasadnicze oddziaływanie na wiele procesów zachodzących w naszym organizmie.

  W celu dalszej optymalizacji wody do elektrolitycznej kąpieli stóp, by osiągnąć jej wymaganą przewodność dodaje się 3 specjalnie dobrane sole mineralne (pH 7,2 do 8). Gotowa mieszanka elektrolitu wraz z łyżeczką do jego dozowania znajduje się w zestawie.

  Czym różni się elektroda zastosowana w urządzeniu BioVital od tradycyjnej elektrody chromowo-niklowo-żelaznej?

  - dłuższa żywotność (trwałość)

  - brak działań niepożądanych, wynikających z alergii lub nadwrażliwości na matele ciężkie jak m.in. nikiel, chrom czy żelazo

  - w procesie elektrolizy nie powstają metale ciężkie (na przykład żelazo), które zabarwiają wodę na brązowo i odkładają się w postaci osadów na ściankach wanienki

  - dzięki zastosowaniu specjalnych soli buforowych zamiast NaCl (chlorek sodu) podczas zabiegu nie powstają gazy o nieprzyjemnym zapachu chloru

   

  Korzyści z wdrożenia tego rozwiązania to:

  - Cewki elektrody cynkowej nie rdzewieją, jak w tradycyjnie stosowanych elektrodach chromowo-niklowo-żelaznych

  - Łatwość czyszczenia urządzenia ? wanienka wymaga jedynie zwykłego płynu czyszczącego, nie potrzebuje środków żrących, a cynkową elektrodę wystarczy opłukać pod bieżącą wodą i spryskać środkiem do dezynfekcji.

   

  Sposób użycia:

  komorę wanienki napełnia się czystą wodą, wzbogaconą porcją gotowej mieszaniny elektrolitu, dołączonej do zestawu. Wewnątrz wanienki znajduje się pokryta tworzywem elektroda, która rozpoczyna proces elektrolizy.

  Kąpiel może trwać od 10-30 minut. Następnie należy wylać wodę.

   

Opinie

Napisz opinię

BIOVITAL CASADA Detoks Detox detoksykacja oczyszczanie organizmu

BIOVITAL CASADA Detoks Detox detoksykacja oczyszczanie organizmu

BIOVITAL CASADA Detoks Detox detoksykacja oczyszczanie organizmu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 inne produkty w tej samej kategorii