CLIONIC CASADA DETOX MASAŻ DETOKSYKACJA Pokaż większy

Clionic Casada Detox detoksykacja

Nowy produkt

Producent: Casada

Clionic Casada Niemieckie urządzenie do detoksykacji - oczyszcznia organizmu z toksyn.

Więcej szczegółów

999,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Ogólny stan całego organizmu czy stan jednego narządu i tkanki określa stopień ich zabrudzenia różnymi substancjami, które są bardzo smakowitą pożywką dla pasożytów. Dlatego oczyszczenie całego organizmu jest takie ważne. Jeżeli oczyścimy organizm z nagromadzonych toksyn pozbawimy pasożyty ich pokarmu.
  ?Bez oczyszczenia organizmu, nie ma zdrowia i leczenia? Hipokrates Nie podlega dyskusji fakt, że nasze organizmy przeciążone są licznymi, obcymi, a niekiedy nawet trującymi substancjami. Co to są toksyny? Literatura naukowa definiuje toksynę jako ?truciznę, która po wchłonięciu do organizmu lub wytworzeniu w organizmie, powoduje zaburzenia jego funkcji lub śmierć.

   

  Efektem nagromadzenia związków toksycznych jest zaburzenie równowagi wewnętrznej organizmu, któremu towarzyszą takie objawy jak:
  ? ogólne przemęczenie, ? obniżenie sprawności fizycznej i psychicznej, ? złe samopoczucie, ? zaburzenie koncentracji, ? bóle głowy, ? choroby skóry, ? nieprzyjemny zapach ciała, ? obniżenie odporności. Ponadto uważa się, że większość chorób układu nerwowego oraz nowotworów rozwija się pod wpływem toksycznych związków obecnych w środowisku otaczającym człowieka. Niestety toksyny znajdują się w najbliższym otoczeniu człowieka: w wodzie, glebie i żywności. Szkodliwe substancje chemiczne wnikają do organizmu przez skórę, płuca, układ pokarmowy. KAŻDY Z NAS jest narażony na wpływ szkodliwych substancji, które znajdują się w naszym najbliższym otoczeniu.
  W silnie skażonym środowisku, ?bogatym" w coraz bardziej wymyślne związki chemiczne, organizm zaczyna się gubić. Nasza wątroba doskonale daje sobie radę z prostymi truciznami i ewentualnie z truciznami bardziej złożonymi, ale występującymi w niewielkich ilościach.
  Trucizny emitowane np. przez przemysł powodują, ze niekiedy nasz organizm, chcąc je zwalczyć, wytwarza jeszcze silniejsze związki, które w efekcie prowadzą do samouszkodzenia narządów (nerek, wątroby).
  Na podstawie wielu badań określono siedem stopni zanieczyszczenia organizmu: ? Pierwszy stopień: Kiedy człowiek zdrowy z wyglądu zaczyna odczuwać ciągłe zmęczenie. ? Drugi stopień: Oprócz ciągłego zmęczenia dochodzą bóle głowy i łamanie w kościach całego ciała. ? Trzeci stopień: Pojawiają się wszelkiego rodzaju alergie. ? Czwarty stopień: Pojawiają się guzy, kamienie, torbiele, nadwaga. ? Piąty stopień: Dochodzi do deformacji organów wewnętrznych, kości i stawów. ? Szósty stopień: Pojawiają się organiczne choroby układu nerwowego. ? Siódmy stopień: Dochodzi do rozkładu komórek i organów, który powoduje tworzenie się chorób nowotworowych.

  CLIONIC? dzięki specjalnemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody. Stopy zostają zanurzone w wodzie i poprzez pory na każdej stopie, jony przedostają się do organizmu, doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Pobudzone w ten sposób komórki zaczynają prawidłowo "pracować" co przekłada się na natychmiastowe intensywne wydzielanie toksyn i innych szkodliwych substancji do krwi. Substancje te są następnie przenoszone i wydalane poprzez pory stóp do wody. Intensywne wydalanie toksyn i metali ciężkich następuje również poprzez płyny fizjologiczne co trwa jeszcze jakiś czas po ukończeniu serii zabiegów. Prawidłowo pracujący organizm pobiera równocześnie z wody zdecydowanie lepiej niezbędne substancje i mikroelementy.

  Co można uzyskać poprzez redukcję toksyn?

  - Odzyskanie sił witalnych i energii - Usprawnienie krążenia - Przyspieszenie przemiany materii (możliwość zmniejszenia wagi ciała) - Lepsze funkcjonowanie nerek i wątroby - Redukcja cellulitu - Ulga w bólach stawów i artretyzmie - Zmniejszenie skutków alergii - Koniec problemów z bezsennością

  SPRZEDAŻ DOTYCZY CAŁEGO ZESTAWU ? URZĄDZENIE CLIONIC, MISKA, DIODA, PŁYTKI MASUJĄCE, PAS BRZUSZNY, TAŚMA NA NADGARSTEK.

  DODATKOWA FUNKCJA URZĄDZENIA TO MASAŻ ZA POMOCĄ DOŁĄCZONYCH PŁYTEK MASUJĄCYCH, KTÓRE MASUJĄ I ELKTROSTYMULUJĄ OBOLAŁE MIĘŚNIE. REDUKUJĄC BÓL I TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ.

Opinie

Napisz opinię

Clionic Casada Detox detoksykacja

Clionic Casada Detox detoksykacja

Clionic Casada Niemieckie urządzenie do detoksykacji - oczyszcznia organizmu z toksyn.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 inne produkty w tej samej kategorii