Suszarka do grzybów owoców dehydrator Zyle

Nowy produkt

Producent:

Suszarka do grzybów owoców dehydrator Zyle

Więcej szczegółów

899,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Unikalny system ogrzewania zapewnia maksymalną ochronę składników odżywczych i enzymów, a żywność zawsze schnie równomiernie i jest chroniona przed przegrzaniem.

  Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury (od 35 do 70 stopni) dehydrator Zyle pozwala na suszenie wszystkich rodzajów produktów, od ziół, owoców i grzybów do mięs i ryb w sposób, który zapewnia zachowanie wartości odżywczych i optymalny czas pracy. Ale oczywiście funkcjonalność to nie wszystko. Elegancki design sprawia, że dehydrator Zyle stanie się jeszcze jednym ładnym detalem w twojej kuchni!

  Precyzyjny termostat pozwala na ustawienie temperatury suszenia nawet poniżej 40oC. Jest to szczególnie ważne dla osób będących zwolennikami diety RAW FOOD.

  Produkt klasy Excalibur (amerykańskie najlepsze suszarki) 

  • Wysoka pojemność, powierzchnia suszenia aż 1,3 m2 (nawet 5 kg produktu) 
  • Tace z wysokiej jakości stali nierdzewnej (można myć w zmywarce) 
  • Funkcja podtrzymywania ciepła - wysuszone produkty pozostaną suche przez czas, zanim będziesz mógł je wyciągnąć z dehydratora.
  • Duża moc - 1000W 
  • Trwałe materiały (stalowe tacki, szklane drzwiczki) 

  Poziomy system suszenia

  Poziomy system napowietrzania zapewnia równomierne i dokładne suszenie produktów spożywczych, ponieważ wentylator suszarki znajduje się pośrodku tylnej części urządzenia. Zimne powietrze jest precyzyjnie i skutecznie rozprowadzane podczas suszenia, dzięki czemu żywność równomiernie schnie w całej swej objętości. Produkty spożywcze są bezpiecznie suszone i nie ma ryzyka wystąpienia pleśni lub bakterii w niedokładnie wysuszonych obszarach.

  Zachowanie składników odżywczych

  W trakcie pracy urządzenia gorące powietrze cyrkuluje między pokrywką, kratką i podłożem - w ten sposób żywność schnie bez utraty składników odżywczych.

  Dwa elementy grzewcze

  Dehydrator Zyle posiada dwa oddzielne wentylatory i elementy grzewcze o łącznej mocy nawet do 1000W! Dzięki temu suszenie żywności przebiega jeszcze szybciej a temperatura rozkłada się jeszcze równomierniej.

  Funkcja podtrzymywania ciepła

  Ta wyjątkowa funkcja przydaje się, gdy żywność już wyschła ale nie ma wystarczająco dużo czasu, aby usunąć wszystko i zakończyć proces suszenia. Po wybraniu funkcji utrzymywania ciepła suszarka do żywności zachowa umiarkowaną temperaturę, w której produkty nie wyschną bardziej, ani nie zgromadzą wilgoci przed wyciągnięciem.

  6 metalowych tac do suszenia

  Ten dehydrator Zyle ma w zestawie aż 6 tac suszących. Dzięki temu można suszyć produkty na iście przemysłową skalę. Drzwiczki suszarki są przezroczyste, można więc monitorować proces suszenia bez konieczności otwierania urządzenia. Wszystkie elementy dehydratora są wolne od bisfenoli-A (BPA-free), dlatego nie musisz obawiać się przenikania toksycznych związków do żywności. 

  Cicha praca

  Urządzenia Zyle w porównaniu z konkurencyjnymi dehydratorami są niezwykle ciche. Jest tak dzięki zastosowaniu sprytnego technologicznego rozwiązania jakim są sprężynowe tłumiki drgań rozciągnięte wokół osi wentylatora. Sprawi to, że będziesz mógł suszyć żywność nie powodując powstawania niepotrzebnego hałasu w domu. 

  Timer

  Dehydrator Zyle zaopatrzony jest w zegar, działający do 99 godzin. Można więc, wybrać pożądany czas suszenia, po którym suszarka się wyłączy.

  Poznaj atuty naszego dehydratora

  1)  Urządzenie posiada wbudowany system wentylacyjny, który dzięki cyrkulacji ciepłego powietrza zapewnia wysoką jakość suszenia.

  2)   Suszone produkty to świetny pomysł na zdrową przekąskę, ponieważ w procesie dehydratyzacji zachowują praktycznie wszystkie wartości odżywcze oraz smak.

  3)   Suszenie to doskonały sposób na konserwowanie owoców, warzyw, mięsa, kwiatów etc.

  5)   Jeśli chcesz wysuszyć jedzenie o wysokości większej niż przerwa między tacami, możesz wyciągnąć tace pomiędzy, uzyskując więcej miejsca.

  6)   Tace są łatwe w zmywaniu i konserwacji.

  9)   Przez przeźroczyste drzwiczki można sprawdzać w jakim stanie są suszone produkty.

  Dane techniczne

  • Moc: 500 - 1000 W
  • Napięcie: 220-240 V
  • Zdolność do suszenia owoców, warzyw, jagód, ziół, grzybów, mięsa
  • Podwójny system ogrzewania
  • Funkcja wspomagania cieplnego
  • 6 wyjmowanych tacek ze stali nierdzewnej
  • Tryby pracy: wolny i przyśpieszony
  • Regulowany timer: 1-99 godzin
  • Regulowana temperatura suszenia: 35-70°C
  • Rozmiar tacy: 38,5 x 34 cm
  • Ochrona przed przegrzaniem
  • Wymiary: (głębokość, szerokość, wysokość): 510x400x345 mm

Opinie

Napisz opinię

Suszarka do grzybów owoców dehydrator Zyle

Suszarka do grzybów owoców dehydrator Zyle

Suszarka do grzybów owoców dehydrator Zyle

2 inne produkty w tej samej kategorii