Fotel masujacy PW 770

Nowy produkt

Producent:

Fotel masujacy PW 770

Więcej szczegółów

32 500,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • PW770 oferuje masaż na podstawie indywidualnej diagnozy 

  Odkryj indywidualnie zaprojektowane programy masażu, stworzone za pomocą sztucznej inteligencji na podstawie najnowszych technologii takich jak: diagnostyka stref zesztywnień, określenie zmęczenia i lokalizacja punktów akupresurowych. PW770 zaprojektuje idealny masaż dopasowany do potrzeb Twojego ciała – od innowacyjnego masażu ugniatająco-chwytającego szyję i ramiona, kompleksowy masaż 4D LShape pleców aż po masaż koniuszków palców rąk i stóp.

  Pro-Wellness PW770 jest krokiem milowym w dziedzinie inteligentnych foteli masujących, który wykorzystuje aktualne technologie i wiedzę medyczną w celu osiągnięcia konkretnych efektów prozdrowotnych.

  Stress'N Flex Detector

  Czujnik sztywności mięśni i poziomu stresu

  1. Chwyć sensor i wybierz program Analityczny PRO

  Fotel PW770 wykorzystuje technologię opartą na fizjologicznych reakcjach człowieka

  Stress'N Flex Detector - Czujnik sztywności mięśni i poziomu stresu

  2. Pomiar zesztywnienia

  Podczas stymulacji mięśni pleców sensor będzie wykonywać pomiary galwanicznej reakcji skórnej, rejestrując zmiany emocjonalne, aby ocenić czy masowana partia mięśni jest zesztywniała (boląca) czy rozluźniona (brak bólu).

  Pomiar zesztywnienia


  3. Pomiar zmęczenia psychicznego

  W międzyczasie fotel PW770 zanalizuje również zmienność tętna i na tej podstawie określi poziom tzw. stresu tzn. zmęczenia psychicznego.

  Fotel-masujacy-Pro-Wellness-PW770x720x320-pomiar-zmeczenia-psychicznego


  4. Prezentacja wyniku pomiarów

  Po dokonanej analizie program Analityczny Pro zaprezentuje na ekranie wyniki poziomu przemęczenia psychicznego oraz zaznaczone zesztywniałe strefy pleców

  Stress'N Flex Detector - Czujnik sztywności mięśni i poziomu stresu


  5. Wygenerowanie optymalnego masażu

  Na podstawie dokonanej analizy fotel PW 770 stworzy dla Ciebie indywidualny program masażu, zoptymalizowany do aktualnych potrzeb twojego ciała. Zmaksymalizuje w ten sposób efekty regularnego masażu i indywidualnie zadba o zdrowie każdego domownika

  Fotel-masujacy-Pro-Wellness-PW770x720x320-masaz

   

  ArmRelief TensionTamer - Innowacyjny masażer ramion

  Mięśnie ramion stabilizują ponad 20% wagi naszego ciała poprzez dźwiganie ciężaru głowy i całych rąk - więc bardzo łatwo może dojść do ich przemęczenia. Dodatkowe obciążenia spowodowane stresem, wadami układu ruchowego czy nieprawidłową długotrwałą postawą (np. praca przy komputerze czy nachylanie się do telefonu) doprowadzają do przewlekłego przemęczenia mięśni ramion, złej cyrkulacji krwi, bólów głowy, a w konsekwencji do powstawania punktów spustowych czyli bóli mięśniowo-powięziowych o różnym nasileniu. Z tego powodu, żeby odpowiednio zadbać o mięśnie ramion i ich skuteczną regenerację opracowano masażer ArmRelief TensionTamer dla fotela masującego PW 770.

  Zasada działania: Płynny, kojący masaż ugniatająco-chwytający.

  Konstrukcja masażera ArmRelief Tension Tamer przypomina parę ludzkich dłoni wystających z oparcia fotela PW 770. Tak samo jak prawdziwe dłonie masażer posiada ruchome kciuki, które masują tył ramion, a pozostałe „cztery palce” jakby schowane w rękawiczce przykrywają ramiona od góry i opadają na przód.

   

  ArmRelief Tension Tamer skanuje wzrost oraz przesuwa się samoczynnie w dół do poziomu ramion.

  ArmRelief Tension Tamer wykonuje masaż ugniatająco-chwytający synchronicznie ruszając górną częścią i kciukiem zmieniając przy tym rozstaw, aby precyzyjnie rozmasować cały zakres ramion od szyi aż po obręcz barkową. Funkcja takiego masażu dostępna jest w wielu autoprogramach masażu całego ciała jak również w programach ukierunkowanych stricte na górną część pleców, gdzie można go w pełni wyregulować także osobno dla lewej i prawej strony.

  Japońska technologia masażu 4D 

  Fotel PW 770 korzysta z precyzyjnej, japońskiej inżynierii robotyki masażu. Czyli mechanizm masażu pleców charakteryzuje się bardzo płynną i precyzyjną pracą, funkcją skanowania punktów akupresurowych oraz pełnym, regulowanym w czasie rzeczywistym trójwymiarowym ruchem rolek - góra/dół, lewo/prawo, a nawet przód/tył. Dzięki czemu fotel pozwala precyzyjnie trafiać w punkty bólu i regulować głębokość masażu. 

  Robot masujący sterowany jest przez nowy system operacyjny oraz niezwykle wydajny mikroprocesor A.R.M2. Dzięki temu głowica masująca niezwykle szybko reaguje na regulacje tworząc masaż właśnie takim na jakim ci zależy!

  Pełny zakres masażu

  Głowica masująca fotela PW 770 porusza się w zwiększonym zakresie pracy (LShape) precyzyjnie skanując użytkownika i dopasowując masaż w zależności od typu i rozmiaru sylwetki. Masaż od strefy pośladków aż po samą szyję jest precyzyjnie skrojony pod ciebie i twoje potrzeby.

  Niezwykle skuteczne style masażu

  Do dyspozycji są 23 programy automatyczne dedykowane na odpowiednią strefę ciała, porę dnia, rodzaj aktywności czy dolegliwości:

  • Programy ekskluzywne np. Analityczny Pro, Królewski, Unikalny czy Rozciąganie
  • Programy tematyczne np. sportowy, dla grających w golfa, pilates, relaksacja
  • Programy terapeutyczne np. masaż głęboki, terapia kręgosłupa, korpusu czy karku
  • Programy dedykowane na odpowiednią porę dnia  np. poranny czy wieczorny
  • Programy na wybrane partię ciała o różnej charakterystyce np. delikatny masaż szyi i ramion, regeneracja dolnych partii pleców.

  Dodatkowo masz możliwość stworzyć swój własny program manualny wybierając strefę pleców i określając technikę masażu.

  Techniki masażu

  Robotyka fotela masującego PW 770 odwzorowuje 15 technik masażu pleców m.in.: ugniatanie, ostukiwanie, shiatsu, wałkowanie i inne. Nowością są regulacje 4D masażu, a więc w czasie rzeczywistym można regulować głębokość wnikania w mięśnie. Oprócz tego techniki masażu mogą być dostosowywane za pomocą regulacji siły, prędkości, intensywności, szerokości i zakresu pracy. Taki masaż skutecznie zniweluje zesztywnienia na całym obszarze pleców, a dodatkowo dzięki funkcji ogrzewania oparcia do około 50 stopni Celsjusza bolące strefy szybciej osiągną ukojenie.

  Innowacyjny masaż nóg 

  PW 770 - fotel masujący, która zadba o twoje zmęczone nogi. Ta ekskluzywna funkcja oferuje rewelacyjny masaż uciskowy łydek połączony z rozcierającym ruchem okrężnym i rolką shiatsu. Dodatkowo zabudowany masażer stóp zadba o zesztywnienia na całym odcinku podeszwy stopy za pomocą licznych poduszek powietrznych (m.in. dedykowanych na ścięgna Achillesa) oraz kilku rolek masujących skoncentrowanych na poduszkach stopy oraz ścięgnie podeszwowym. Wszystko to dzięki innowacyjnym, nagrzewającym się poduszkom powietrznym, które strategicznie rozmieszczone trafiają idealnie w punkty bólu. 

  Nowa generacja masaży powietrznych całego ciała

  Masaż poduszkami powietrznymi to świetne uzupełnienie podczas regeneracji czy odpoczynku. Fotel PW 770 został wyposażony w Fast Pressure System - nową generację regulatorów ciśnienia powietrza, za pomocą których bardzo szybko ciśnienie powietrza przemieszcza się pomiędzy komórkami poduszek tworząc efekt pracy palców ludzkiej dłoni. Taki system wykorzystywany jest m.in. do masażu stóp, łydek, ud oraz przedramion i dłoni. Dodatkowo w newralgicznych miejscach poduszki powietrzne posiadają specjalnie opracowany kształt i tak poduszki od wewnętrznych części dłoni mają mikrowypustki dla stymulacji receptorów, a poduszki w okolicach pięty kształt palców dla precyzyjnej stymulacji ścięgna Achillesa. Czy można sobie wymarzyć bardziej kompleksowy masaż?

  Dotykowy ekran sterowania 7”

  Precyzyjnie pokieruj swoim masażem za pomocą dużego ekranu dotykowego. 7-calowy ekran dotykowy z najnowszym oprogramowaniem OS 2.5 zapewnia wygodną obsługę fotela. Pozwala łatwo wybrać ulubione pogramy automatyczne spośród 23 dostępnych oraz ustawić swój indywidualny program z ponad 500 możliwości. Intuicyjne menu dysponuje również zmianą opcji językowych. W twojej decyzji istnieje wybór języka pomiędzy: angielskim lub polskim. Możesz również ustawić głośność komunikatów, jasność i czas wygaszania się ekranu. 

  Rozkładanie fotela + Zero Gravity

  Fotel masujący PW 770 rozkłada się za pomocą elektrycznie sterowanych siłowników dając możliwość ustawienia dowolnego kąta wychylenia fotela oraz dowolnego uniesienia podnóżka. Dzięki czujnikom znajdującym się w przestrzeni stóp fotel sam dobiera optymalną długość podnóżka, a dodatkowe regulacje pozwalają indywidualnie dopasować wysokość dźwigania nóg. Za pomocą dotykowego ekranu można również przywołać zaprogramowaną pozycję Zero Gravity. Pozycja Zero Gravity w fotelu masującym polega na ułożeniu ciała użytkownika w najbardziej odprężającej pozycji człowieka (Neutral Body Posture). Taką posturę przyjmuje ciało astronauty, gdy zaśnie w nieważkości. Przy takim ułożeniu mięśnie, wszystkie ścięgna i wiązadła są najbardziej rozluźnione. Dlatego też jest to optymalna pozycja do masowania.  Fotel PW770 rozkłada się do takiej pozycji za naciśnięciem jednego przycisku i jest to pozycja zalecana do przywołania przed każdym programem masażu. Niezależnie jak bardzo chcemy odchylić fotel to dzięki zastosowaniu sprytnej technologii wystarczy jedynie 10 cm wolnej przestrzeni za fotelem.

  Wyjątkowe właściwości

   

  Drive Nawigator

  Panel szybkiego dostępu do funkcji fotela PW 770. Zapewnia łatwość regulacji głębokości masażu w czasie rzeczywistym, bez zakłócania pełnego odprężenia użytkownika. Dzięki Drive Nawigator możliwe jest sterowanie funkcjami nawet z zamkniętymi oczami.

   

  ZenDome

  Ręcznie zamykana kopuła ZenDome foteli PW 770 pozwala odciąć się od zewnętrznych bodźców i w pełni odprężyć się użytkownikowi podczas masażu. Relaksacyjne oświetlenie i wbudowane głośniczki Bluetooth dodatkowo umilą doznania za pomocą zmysłów wzroku i słuchu.

  OxyGen 

  Dzięki funkcji OxyGen (generowanie ujemnych jonów tlenu) fotela PW770 podczas sesji masażu korzystający może oddychać świeżym i czystym powietrzem pozbawionym zanieczyszczeń. Jony ujemne łagodzą objawy alergii i korzystnie wpływają na samopoczucie i koncentrację.

  Dodatkowe właściwości fotela

  • Regulacja czasu trwania masażu - 5/10/15/20/25/30 minut
  • Kółka do łatwego przestawiania 
  • Funkcja drzemki po masażu 
  • Przypinana na magnes poduszka pod plecy dla delikatnych doznań
  • Regulowany statyw do ekranu dotykowego
  • Wbudowane głośniki z modułem Bluetooth
  • Funkcja Pauzy

   

  Doskonałe połączenie formy i funkcji

  Wszystkie elementy PW770 zostały starannie skomponowane, by utworzyć doskonale zharmonizowaną całość. Linie, proporcje i kształty są perfekcyjnie zaprojektowane, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

   

  System Safe Energy

  Fotele Pro-Wellness posiadają innowacyjny system oszczędzania energii Safe Energy, dzięki któremu zużycie prądu i co za tym idzie koszt masażu jest niezwykle niski i wynosi średnio jedynie 2 grosze za 20 minutową sesję masażu. Pięcioosobowa rodzina, która skorzysta z kompleksowej sesji masażu zużyje łącznie ok 10 groszy. Co więcej fotele Pro-Wellness podczas jednej godziny trybu gotowości/czuwania zużywają jedynie 0,0005 kWh co oznacza niewiele ponad 3 zł przez cały rok. 

  Specyfikacja techniczna

  Pro-Wellness PW770

  Wymiary w pozycji siedzącej: Szer.80cm x Wys.154cm x Gł.165cm
  Wymiary w pozycji rozłożonej: Szer.80cm x Wys.138cm x Gł.206cm
  Pokrycie: Specjalistyczne poszycie syntetyczne, Tworzywo, Tkanina
  Strefy masażu: ŁydkiPlecyPośladkiPrzedramionaRamionaStopyUda
  Elektryczne rozkładanie: Niezależne odchylanie oparcia i podnóżka + Elektr. regulacja długości nóg
  Programy automatyczne: 23
  Techniki masażu: 15
  Technologia mechanizmu: Masaż 3D
  Regulacja rolek mechanizmu: Głębokość, Siła, Prędkość, Szerokość
  Grzanie: Grzanie pleców + Grzanie stóp
  Masaż łydek i stóp: Masaż uciskowy i akupresura łydek i stóp; Masaż rolkowy stóp, Masaż ugniatający łydek, Masaż rolkowy
  Skanowanie i lokalizacja punktów akupresurowych: Skanowanie ciała + Dopasowanie zakresu masażu i długości podnóżka, Skanowanie punktów zesztywnień +
  Sterowanie: Tablet dotykowy + Przyciski szybkiego dostępu + Drive Navigator + Sensor
  Zakres masażu mechanizmu: Od szyi do ud (L-shape)
  Funkcje dodatkowe: Funkcje RozciąganiaGłośniki BluetoothKapsuła ZenDomeKoloroterapiaMasażer szyi i ramion ArmRelief TensionTamerOxyGen generatorSensor zesztywnień Stress'N Flex DetectorTimerUSBZero Wall
  Maksymalny (chwilowy) pobór mocy: 200W
  Waga: 120kg
  Napięcie: 230V

Opinie

Napisz opinię

Fotel masujacy PW 770

Fotel masujacy PW 770

Fotel masujacy PW 770

27 inne produkty w tej samej kategorii