Fotel masujacy PW570

Nowy produkt

Producent:

Fotel masujacy PW570

Więcej szczegółów

17 500,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Pro-Wellness PW570 to zaawansowany fotel masujący z przeznaczeniem do regeneracji i masażu całego ciała. Pomaga on szybko rozwiązać problem zmęczenia i bólów mięśni. Jest on wygodny i nowoczesny a to dopiero początek. Usiądź i poczuj jak Twój oddech staje się głębszy i bardziej regularny, poczuj jak Twoje ciało odpoczywa, poczuj czym jest prawdziwa błogość.

  PW 570 to profesjonalny masażysta z ogromem możliwości

  • Inteligentne skanowanie w celu idealnego dopasowania masażu oraz długości fotela do użytkownika
  • Profesjonalny mechanizm 3D przewyższający masaże ręczne    
  • Mechanizm L-Shape – wydłużony zakres masażu
  • Masaże kompresyjne na stopy, łydki, ręce i ramiona
  • Drenaż limfatyczny idealny na zmęczone i spuchnięte nogi
  • Funkcja kołyski dla jeszcze głębszego odprężenia przed snem
  • Wbudowane głośniki Bluetooth dla ukojenia zmysłów
  • 23 kombinacje profesjonalnych technik masażu pleców
  • Dotykowy 7’ ekran z menu w j. polskim i angielskim
    

  Doskonały i rozbudowany masaż 3D

  Doskonały i rozbudowany masaż 3D w fotelu masującym PW570

  Mechanizm masażu fotela PW570 został opracowany w celu przewyższenia efektów masażu ręcznego. Dzięki zastosowaniu mnogości silników 3D oraz licznych sensorów kontrolujących ruch głowicy masującej fotel PW570 idealnie trafia w newralgiczne strefy mięśniowe z odpowiednią siłą ucisku.  

  Dzięki zastosowaniu ramion masażu wyposażonych w czujniki kontaktu. Mechanizm masażu fotela PW570 doskonale adaptuje się do konturów użytkownika, na całej długości jego pleców, a przed rozpoczęciem programu masażu skanuje jego anatomię.

  Wydłużony zakres masażu dzięki mechanizmowi L-Shape

  Wydłużony zakres masażu dzięki mechanizmowi L-Shape

  Fotel do masażu PW570 wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną szynę prowadzącą mechanizm masujący od strefy szyi aż do ud. Dzięki czemu liczne zesztywnienia mogące powstawać w okolicach nerwu kulszowego mogą być regularnie likwidowane, aby skutecznie uniknąć bóli związanych z rwą kulszową lub skurczami. Masuj tam gdzie Ty chcesz!

  Fotel PW570 z innowacyjną głowicą L-Shape

  L-Shape to rewolucyjny mechanizm masujący, który dzięki unikalnej konstrukcji masuje całe plecy i pośladki niezależnie od pozycji rozłożenia fotela. L-Shape to mechanizm masażu pełnego kontaktu, czyli podążający za konturami pleców.

  11 programów automatycznych + szybki masaż

  11 programów automatycznych + szybki masaż

  Fotel PW570 posiada 12 przygotowanych automatycznych programów masażu:

  1. Szybki  – 5-minutowy masaż całego ciała dla osób, którym się spieszy.
  2. Odprężenie – Program opracowany z myślą o delikatnym masażu.
  3. Relaks – Program opracowany w celu zapewnienia łagodnego masażu, który doskonale nadaje się do głębokiego relaksu, najlepiej stosować go przed snem, ze względu na wywoływaną funkcję kołyski.
  4. Stretching – Masaż ten rozciąga nogi i plecy dzięki połączeniu delikatnego oklepywania, wałkowania i uciskania powietrzem
  5. Terapia kręgosłupa – Masaż ten koncentruje się na dolnej części pleców . Wykonywany jest głęboki masaż z wykorzystaniem kompresji powietrznej.
  6. Szyja i ramiona – Masaż ten koncentruje się na ramionach i karku, wykorzystując połączenie technik ugniatania i shiatsu
  7. Masaż szwedzki - Masaż ten koncentruje się od szyi po pośladki i kończy się kojącymi ruchami kołyszącymi.
  8. Mobilizacja - Masaż ten łączy w sobie energiczne oklepywanie dolnej części pleców z masażem powietrznym skoncentrowanym na udach i nogach.
  9. Tajski - Masaż ten koncentruje się na środkowej części pleców i górnej części barków. Masaż tkanek głębokich jest wykonywany techniką shiatsu, która wywołuje efekt akupresury.
  10. Japoński - Program opracowany z wykorzystaniem technik inspirowanych japońskimi metodami, które poprawiają odporność organizmu, krążenie krwi i pomagają w łagodzeniu bólu.
  11. Chiński - Masaż ten koncentruje się na całej powierzchni pleców, a także na nogach i stopach
  12. Balijski - Masaż ten koncentruje się na plecach i kręgosłupie przy użyciu szybkich, ultra technik ugniatania i oklepywania

  3 programy własne – do stworzenia i zapamiętania

  Fotel PW570 daje możliwość stworzenia swoich własnych programów masażu, oznacza to że możemy wybrać strefę naszego ciała na której chcemy się skupić oraz preferowane techniki masażu, z których fotel ma korzystać. Daje to możliwość dopasowania funkcji fotela do indywidualnych potrzeb użytkownika.

  23 kombinacje terapeutycznych technik masażu

  23 kombinacje terapeutycznych technik masażu

  Podczas programów automatycznych jak również w trybie ręcznego wyboru masażu fotel PW570 korzysta z 23 kombinacji sposobów masażu pleców, odwzorowujących techniki masażu profesjonalnego masażysty. W trybie ręcznym istnieje możliwość ustalenia konkretnej strefy wykonywanego masażu lub punktu, a dodatkowo fotel PW570 oferuje opcje zmiany szerokości, prędkości, intensywności i głębokości 3D masażu. 

  Masaże kompresyjne na stopy, łydki, ręce i ramiona

  Masaże kompresyjne na stopy, łydki, ręce i ramiona

  Masaże w technice ucisku poduszkami powietrznymi są idealnym rozwiązaniem dla eliminacji zmęczenia rąk i nóg. Fotel masujący PW570 posiada liczne poduszki powietrzne ukierunkowane na poszczególne strefy takie jak: obręcz barkowa, przedramię, dłonie, łydki i stopy. Siłę masaży uciskowych w pięciostopniowej skali na w/w strefy można swobodnie regulować jak również oddzielnie wybrać konkretną strefę takiego masaż. 

  Masaż limfatyczny łydek i stóp

  Masaż limfatyczny łydek i stóp

  Zmęczone i ciężkie nogi znajdą ukojenie w postaci masażu uciskowego na łydki i stopy połączonego z opcjonalną funkcją masażera rolkowego Shiatsu 3D na podeszwy stóp. W fotelu z masażem PW570 zaznasz ukojenia od czubka głowy po koniuszki palców.
   

  Neutralna pozycja ciała Zero Gravity

  Pozycja Zero Gravity

  Dzięki pozycji Zero Gravity samo siedzenie w fotelu masującym PW570 ma dobroczynny wpływ ma Nasze ciało. Zero Gravity to naturalna pozycja ciała, która wynika z Naszej budowy a dokładnie ułożenia stawów i wiązadeł. Pozycja ta w bardzo dużym stopniu redukuje nacisk na kręgosłup i łagodzi napięcia mięśni. "Naturalna pozycja ciała" została opracowana przez Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. NASA szukało optymalnej pozycji dla astronautów tak, aby w momencie startu, gdy działają duże przeciążenia, ochronić ich organizmy przed działającymi siłami. W fotelu masującym PW570 pozycja Zero Gravity jest już zdefiniowana w dwóch wersjach, dzięki czemu wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i odpowiednie kąty pomiędzy elementami fotela zostaną przywołane. 

  W związku z tym że w pozycji Zero Gravity mięśnie są najbardziej zrelaksowane – to jest to najlepsza pozycja do wykonywania masażu na nich.

  Funkcje dodatkowe

  Terapia ciepłem

  Fotel masujący PW 570 Terapia ciepłem

  Dzięki wbudowanym w poszycie oparcia strefom grzewczym istnienie możliwość zaznania kojącego ciepła na dolnym odcinku pleców. Funkcja ta jest możliwa do włączenia/wyłączenia niezależnie od masażu pleców.

  Głośniki

  Fotel masujący PW 570 Muzyka

  W górnej części fotela PW570, powyżej poduszek powietrznych masujących obręcz barkową znajdują się głośniki wykorzystujące łączność Bluetooth do odtwarzania m.in. relaksującej muzyki z dowolnego źródła dźwięki np. ze smartfonu czy tabletu.

  Nowoczesny ekran dotykowy

  Panel sterowania PW570

  Dzięki zastosowania dotykowego ekranu o przekątnej 7cali sterowanie fotelem masującym PW570 jest niezwykle intuicyjne. Duże ikonki poszczególnych funkcji oraz opisy dostępne w języku polskim oraz angielskim powodują, że wybór funkcji masażu oraz dostępnych opcji nie przysparza najmniejszego problemu. Oprócz zmiany języka panel daje możliwość ustawienia także czasu wygaszania ekranu, jego jasności czy głośności dźwięków fotela. 

  Funkcje

  • 11 programów automatycznych + 1 szybki
  • 3 programy do samodzielnego stworzenia i zapisania
  • 23 kombinacje technik masażu pleców z 3 stopniową regulacją intensywności ugniatania, 3-stopniową regulacją prędkości ostukiwania oraz 3 stopniami szerokości
  • Wybór dowolnego miejsca i strefy masażu
  • Automatyczne skanowanie sylwetki użytkownika
  • 38 poduszek masujące barki, przedramiona, dłonie, łydki i stopy z 3 stopniową regulacją siły
  • Masaż rolkowy stóp
  • Mechanizm SL-Shape o długości 120cm
  • Oparcie z funkcją rozgrzewania mięśni pleców
  • Pozycja Zero Gravity 1, Zero Gravity 2
  • Elektryczna i niezależna regulacja kąta pochylenia oparcia i podnóżka
  • Podnóżek automatycznie dopasowujący się do długości nóg
  • Wygodna poduszka pod głowę a pod nią okno dla intensywnego masażu karku i ramion
  • Głośniki Bluetooth, Funkcja pauzy
    

  Specyfikacja fotela Pro-Wellness PW570

  Pobór Mocy 130W Max
  Waga 106 kg
  Wymiary w pozycji siedzącej ok. Szer.79cm x Wys.127cm x Gł.162cm
  Wymiary w pozycji rozłożonej ok. Szer.79cm x Wys.92cm x Gł.190cm

Opinie

Napisz opinię

Fotel masujacy PW570

Fotel masujacy PW570

Fotel masujacy PW570

27 inne produkty w tej samej kategorii