Mata masująca Quattromed V BT Niemiecka

Nowy produkt

Producent: Casada

2 500,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Mata masująca Quattromed V BT otwiera całkowicie nowy rozdział w temacie mat masujących. Już nie tylko Shiatsu (wałkowanie i ugniatanie) w oparciu, nie tylko wibracja w siedzisku. Poszliśmy o kilka kroków dalej...

  Mechanizm masujący Quattromeda V BT pracuje w technologii 3D - oznacza to, że mata nie pracuje wyłącznie w płaszczyźnie góra - dół, lecz również przód - tył, co umożliwia jej całkowite dopasowanie się do ciała użytkownika. Ponadto to pierwsza mata, która pozwala na dopasowanie ustawienia mechanizmu masującego do wzrostu użytkownika.

  Technologiczna rewolucja!

  Prawdziwą rewolucją jest natomiast zastosowanie w macie masującej masażu ostukującego. Technika ta poprawia ukrwienie skóry i łagodzi napięcia mięśniowe. Wykonywana na wysokości płuc ułatwia odkrztuszanie zalegającej wydzieliny, co otwiera całkowicie nowe możliwości jej zastosowania.

  Masaż ostukujący pobudza i dodaje energii - można nim zacząć dzień, by naładować organizm pozytywną energią do działania.

  Nowa jakość - nowy design

  Łatwo zaobserwować, że nowy masażer ma nieco odmienny design od swych poprzedników. Przede wszystkim, Quattromed V BT wyposażony został w wygodną poduszkę, która pozwala na bardziej komfortowe ułożenie głowy podczas korzystania z masażu. Mata jest bardziej masywna i "kubełkowa" - dokładniej przylega do pleców podczas masażu.

  Droga "ku lepszemu" nie oznacza jednak porzucenia "starych", sprawdzonych technik.
  Mata nadal wykonuje masaż Shiatsu, który dobroczynnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Nadal wykorzystujemy wnikające w głąb mięśni promieniowanie długie podczerwone, wytwarzane przez podgrzewane kamienie nefrytowe, znajdujące się w głowicach masujących.

  Jak powszechnie wiadomo, nefryt to tzw. "kamień życia", dobroczynnie oddziałujący na ludzki organizm. Stosowany jest w medycynie naturalnej już od czasów starożytnych przede wszystkim w chorobach nerek, lecz również w celu podniesienia odporności i stymulacji procesów samoleczenia. Podgrzany wytwarza promieniowanie długie podczerwone, które pomaga rozluźnić najgłębsze warstwy mięśni, zwiększając skuteczność masażu.

  Prosta obsługa to podstawa!

  Pilot sterujący matą przeszedł całkowitą rewolucję. Jest jednak nadal niezwykle intuicyjny w obsłudze.

  Zachowane zostały takie funkcjonalności pilota, jak uruchamianie wybranej techniki masażu, obszaru masażu, szerokości rozstawu głowic masujących, ogrzewania i wibracji. Dwie ostatnie funkcje można uruchomić i wyłączyć w dowolnym momencie trwania masażu. Do nich doszła regulacja wysokości masażera w trzech programach automatycznych o wiele mówiących nazwach: Wyciszenie, Pobudzenie i Regeneracja.

  Masuj się tak, jak lubisz

  Pilot został również wzbogacony o możliwość wyboru interwałów masażu ostukującego (od wolnego do szybkiego i odwrotnie) oraz regulację intensywności masażu Shiatsu.

  Całe bogactwo funkcjonalności mieści się w zgrabnym i poręcznym opakowaniu, chowanym do specjalnej kieszonki, znajdującej się z boku siedziska maty.

  Matę natomiast schować można do specjalnej , dołączonej do niej torby, która ułatwia przechowywanie urządzenia oraz jego transport.

  Pozytywna moc wibracji

  Jak wszystkie maty masujące marki Casada, Quattromed V BT posiada funkcję wibracji w siedzisku.

  Wibracja przenika całe ciało - wywiera wpływ na cały organizm, a nie jedynie miejscowo.
  Wspomaga relaksację i pozytywnie oddziałuje na pracę układu krwionośnego, kostnego (wytwarzanie kostniny) oraz mięśniowego.

  Braintronics

  Braintronics to specjalnie zaprojektowana aplikacja, który pomaga zrelaksować zestresowany umysł. Opiera się ona na audiostymulacji fal mózgowych – oznacza to, że za pomocą dźwięków o określonych częstotliwościach stymulujemy umysł, aby zaczął wytwarzać fale mózgowe o określonej długości.
  W ten sposób mózg zaczyna wytwarzać fale beta, które naturalnie powstają w stanie odprężenia, a tym samym – uspakaja się i zaczyna relaksować.

  Braintronics to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie potrafią uwolnić się od gonitwy myśli, są przemęczone, wypalone.

  Aplikacja Braintronics dostępna jest na Android i iOS.

  Programy automatyczne

  Shiatsu - Mata realizuje masaż shiatsu, opierający się na dwóch technikach: uciskaniu i ugniataniu. Można wybrać jedną z trzech intensywności masażu. W dowolnym momencie można uruchomić lub wyłączyć funkcję ogrzewania.

  Ostukiwanie - Mata masująca realizuje masaż ostukujący. Można wybrać jego tempo (szybkie lub wolne ostukiwanie) lub interwał (szybko-wolno lub wolno-szybko)

  Wyciszenie - W tym programie dioda świeci na niebiesko. Wystarczy oprzeć plecy, by po chwili odpłynąć myślami, odpocząć i głęboko się zrelaksować.

  Pobudzenie - W tym programie dioda świeci na zielono. Program usuwa zmęczenie, przywraca energię i siły witalne.

  Regeneracja - W tym programie dioda świeci na czerwono. Głęboki rozluźniająco - wzmacniający masaż pleców. Idealny po ciężkim, pełnym stresów dniu.

  Całe plecy - Mechanizm masujący wykonuje masaż całego obszaru pleców w wybranej technice.

  Górne plecy - Mechanizm masujący wykonuje masaż górnych partii pleców w wybranej technice.

  Dolne plecy - Mechanizm masujący wykonuje masaż dolnych partii pleców w wybranej technice.

  Wibracja - Masaż wibracyjny w siedzisku ma działanie rozluźniające, uspakajające, a jednocześnie poprawia krążenie. Częstotliwość wibracji zmienia się samoczynnie w takcie trwania programu.

Opinie

Napisz opinię

Mata masująca Quattromed V BT Niemiecka

Mata masująca Quattromed V BT Niemiecka

mata masująca

6 inne produkty w tej samej kategorii