Masażer stóp FOOTINN CASADA Niemiecki Ogrzewanie grzanie Pokaż większy

Masażer stóp FOOTINN CASADA Niemiecki Ogrzewanie grzanie

Nowy produkt

Producent: Casada

MASAŻER STÓP FOOTINN CASADA Niemiecki Ogrzewanie grzanie

Więcej szczegółów

950,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Najlepszy przyjaciel Twoich stóp?

  Stopy codziennie przenoszą nas z miejsca na miejsce ? w pracy, podczas uprawiania sportu, a także w wolnym czasie. Nagrodą za ich codzienny trud niech będzie relaksujący i regenerujący masaż urządzeniem FootInn.
  FootInn to najnowszy masażer stóp z oferty Casada Health & Beauty.
  To małe i lekkie urządzenie, dla którego znajdzie się miejsce nawet w małym mieszkaniu, daje naszym stopom to, czego im najbardziej potrzeba po całodziennej bieganinie: relaks i regenerację.

  Masażer do stóp FootInn sterowany jest za pomocą pilota lub poprzez panel sterujący, umieszczony na urządzeniu.

  Masaż można ustawić manualnie, wybierając preferowaną technikę masażu oraz jego prędkość. Można również skorzystać z programów automatycznych.

  Techniki masażu, realizowane przez FootInn to:
  - masaż refleksoryczny stóp: odpręża mięśnie stóp i działa kojąco na wiele organów wewnętrznych
  - masaż wibracyjno - obrotowy: stymuluje krążenie limfy oraz krwi
  - ogrzewanie: zapewnia głęboki relaks.

  Poduszki powietrzne realizują masaż kompresyjny, miarowo uciskając grzbiet stopy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ większość urządzeń dedykowanych do masażu stóp skupia się wyłącznie na ich podeszwach. Dzięki włączeniu do technik masażu kompresji stopy są dokładniej wymasowane - najszybciej zauważą to osoby cierpiące na obrzęki stóp.

  Zgodnie z zasadami refleksologii wałkowanie stóp pobudza nerwy zlokalizowane na podeszwach stóp, zapewniając głęboką stymulację całego organizmu. To wyjątkowo przyjemny, a jednocześnie efektywny masaż stóp ? tempo pracy rolek masujących można dostosować do preferencji użytkownika.

  Funkcja ogrzewania wzmaga poczucie komfortu i pomaga rozgrzać przemarznięte stopy. Jest to szczególnie istotna funkcjonalność dla osób, które borykają się z problemem zimnych stóp z powodu zaburzeń neurologicznych czy zaburzeń krążenia.

  Masaż stóp jest jedną z form terapii w masażu stref reflektorycznych. Często zalicza się ją do terapii alternatywnych dla medycyny konwencjonalnej. Pierwotnie masaż stóp wywodzi się z Chin, ale często stosowany jest też w Tajlandii. W krajach uprzemysłowionych stosowany jest w sektorze wellness jako terapia polepszająca samopoczucie. Nerwy czuciowe narządów wewnętrznych najczęściej mają swoje zakończenia właśnie w stopach, dlatego do każdego narządu wewnętrznego przyporządkowano odpowiednią część stopy. Zgodnie z azjatyckimi metodami terapii stopy są jak mapa ciała. Poprzez uciskanie punktów reflektorycznych stymuluje lub wygasza się aktywność poszczególnych narządów.

  Parametry techniczne:

  Wymiary: 36x34,5x16cm
  Waga : 2kg,

  Zasilanie : AC ~ 230 V 50 Hz, 25W

  Gwarancja: 24m-ce

  NARAWDĘ WARTO - CASADA - SZCZERZE POLECAM.

  WYSTAWIAMY PARAGON LUB FAKTURĘ.

  Zapraszamy na bezpłatną konsultacje.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY I POLECAMY.

Opinie

Napisz opinię

Masażer stóp FOOTINN CASADA Niemiecki Ogrzewanie grzanie

Masażer stóp FOOTINN CASADA Niemiecki Ogrzewanie grzanie

MASAŻER STÓP FOOTINN CASADA Niemiecki Ogrzewanie grzanie