Materac wodny system orgrzewania łóżka Hydromed

Nowy produkt

Producent: Gotie

Materac wodny system ogrzewania łóżka Hydromed.

Więcej szczegółów

1 099,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Materac wodny system ogrzewania łóżka. HYDROMED.

  NOWOŚĆ ROKU 2019!!!!

  Całkowity HIT.

  HYDROMED GKW-400 to zaawansowany technologicznie system ogrzewania łóżka, składający się ze sterowanego mikroprocesorem cyrkulatora oraz podkładu wykonanego z wysokiej jakości tkaniny antyalergicznej z zabudowanym systemem silikonowych rurek grzewczych.

  wymiary materaca - podkładu 150x180 pasuje do łóżka o wymiarach 150-170x200.

  Termoterapia

  W warunkach uzdrowiskowych czy też tzw. SPA od dawna uznaniem cieszą się różnego typu zabiegi ciepłolecznicze, w których nośnikiem wysokiej temperatury jest woda. Ze względu na potwierdzone naukowo korzystne efekty zdrowotne, coraz szersze zastosowanie znajdują urządzenia grzewcze, które umożliwiają utrzymywanie odpowiednio wysokiej i stałej temperatury.

  System grzewczy HYDROMED pozwala uzyskać wysokie temperatury stosowane w ciepłolecznictwie oraz pozwala na ich bezpieczne stosowanie. Dzięki niemu możliwe staje się zastosowanie termoterapii w domowych warunkach.

  Poza swoimi funkcjami prozdrowotnymi HYDROMED jest polecany również do codziennego użytkowania w chłodne dni lub w celu dogrzewania osób starszych lub chorych, w przypadku których szczególnie istotne jest utrzymywanie odpowiedniej temperatury.

  Dostosowany do twoich potrzeb

  System HYDROMED umożliwia regulację temperatury w szerokim zakresie od 10 do aż 60°C. Dzięki temu zawsze dobierzesz optymalną temperaturę adekwatną do twoich potrzeb i terapii, jaką chcesz zastosować. Ustawienia można zapisać w urządzeniu, co eliminuje konieczność ręcznej konfiguracji przy każdym uruchomieniu. Możesz też zaprogramować automatyczne wyłączenie urządzenia po określonym czasie. Zapewni to bezpieczeństwo w przypadku zaśnięcia użytkownika. Za sprawą funkcji MEMORY możliwe jest zapamiętanie ustawień temperatury.

  System HYDROMED umożliwia łatwą wymianę koców na inne przy zachowaniu tego samego cyrkulatora. Dostępnych jest kilka zestawów startowych oraz dodatkowe akcesoria dopasowane do różnych wymiarów łóżek.

  Gwarancja sprawnej obsługi

  Z HYDROMEDEM nie musisz martwić się o dostępność części zamiennych i serwisu. Do każdego z naszych urządzeń możesz dokupić wszelkie niezbędne akcesoria. Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowości pracy urządzenia, skontaktuj się z nami – sztab ludzi dba o szybką i sprawną obsługę. Mocnym atutem marki HYDROMED jest pełny serwis door-to-door – jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, wystarczy, że zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą – zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wskazany adres.

  Rozmiar podkładu: 80x150cm

  cf09cbc54de1ae425668ad58b50f

  Rozmiar podkładu: 80x150cm

  Pasuje do rozmiarów łóżka: 80-100cm x 160-200cm

  W skład zestawu wchodzi:

  • Podkład grzewczy z systemem rurek silikonowych

  • Cyrkulator

  • Pilot zdalnego sterowania

  • Klipsy zaciskowe przyłącza wodnego

  • Przewód zasilający

  • Instrukcja obsługi

  Wskazania do stosowania ciepłolecznictwa ogólnoustrojowego:

  • zapalne choroby układu ruchu (RZS, ZZSK)
  • przewlekłe choroby zwyrodnieniowe stawów (gonartroza, koksartroza)
  • choroby reumatoidalne tkanek miękkich i tkanki łącznej (fibromialgia, kolagenozy)
  • odnowa biologiczna zmęczonych mięśni

Opinie

Napisz opinię

Materac wodny system orgrzewania łóżka Hydromed

Materac wodny system orgrzewania łóżka Hydromed

Materac wodny system ogrzewania łóżka Hydromed.

6 inne produkty w tej samej kategorii