Wyciskarka wolnoobrotowa duży wlot moc 400W ZYLE

Nowy produkt

Producent:

Wyciskarka wolnoobrotowa duży wlot pionowa 400w, ZYLE.

Więcej szczegółów

1 790,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Najnowszy model wyciskarki do soków Ronic Zyle Semi-Professional model 2020 to nowy lider w kategorii prostoty i wygody w pozyskiwaniu świeżych soków!

  Przedstawiana wytłaczarka charakteryzuje się trwałością, bezpiecznym i komfortowym użytkowaniem. Oprócz tego została wyposażona w nowe, specjalistyczne funkcje, które znacznie usprawniają jej działanie. Do najważniejszego udoskonalenia należy wzmocnienie silnika do mocy 400W, wykonującego jedynie do 33 obrotów na minutę. Zwiększenie mocy silnika i spowolnienie obrotów sprawiło, że urządzenie nie tylko wyciska więcej soku, ale jest on też smaczniejszy i bardziej wartościowy.

  8e7e9ade42debb42a07bfcfca8d0

  Metalowa osłonka otaczająca silnik i całość wyciskarki do soków działa na zasadzie radiatora ciepła, dzięki temu urządzenie może działać znacznie dłużej w stanie ciągłym. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo wytłaczarki do domu, czy może restauracji lub kawiarni, sprzęt wszędzie sprawdzi się znakomicie, a przy tym dostępny jest w niezwykle atrakcyjnie niskiej cenie. Prezentowany model może być z powodzeniem wykorzystywany w typowych barach sokowych. W takich miejscach liczy się nie tylko jakość i wydajność, co gwarantuje Ronic® Zyle 2020, ale i szybka reakcja i czas działa. Wystarczy jedynie 7 sekund, aby otrzymać aż 350 ml świeżego i smacznego soku dla klientów.

  Prezentowany model został zaprojektowany z uwzględnieniem najlepszych funkcjonalności poprzednich wersji. Na funkcjonalną pracę urządzenia składają się między innymi dwa wyloty. Jeden przystosowany jest do długich produktów jak na przykład marchewka czy seler naciowy. Drugi o odmiennym kształcie posiada średnicę 8 × 9 cm i przeznaczony jest dla owoców oraz warzyw o obłych kształtach. Otwór ten z łatwością pomieści takie produkty jak całe jabłko czy burak. Specjalnie przygotowana śluza klapowa odpowiada za zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa korzystania z urządzenia, a dodatkowo hamuje rozprysk soku. Prezentowaną wyciskarkę można bez problemu obsługiwać jedną ręką, a cały proces użytkowania jest niezwykle łatwy i przyjemny.

  Wyciskarka do soku Ronic® Zyle WSJ 2020 została wyposażona w udogodnienie w postaci systemu do samoczyszczenia o nazwie Easy Clean. Przebieg czyszczenia jest niezwykle prosty, wystarczy po zamknięciu zaworu wlać do środka 0,5 litra wody, może być nawet wrzącej, by dokładnie wyczyścić urządzenie i zneutralizować środowisko pracy, a później włączyć urządzenie. Po chwili będzie można zaobserwować, jak woda wypycha pozostałości owoców i warzyw na zewnątrz sitka. Wszystkie części urządzenia bez problemu można myć również w zmywarce, co jest niezwykle wygodnym i poręcznym udogodnieniem, nie tylko w warunkach domowych, ale i usługowych.

  W zawartości zestawu, oprócz wytłaczarki do cytrusów i innych produktów spożywczych, znajdują się trzy sitka robocze wykonane z Tritanu oraz wysokiej jakości stali chirurgicznej. Dwa z sitek przeznaczone są do wytwarzania soków gęstych, klarownych oraz musów lub przecierów i smoothies, natomiast trzecie sitko ma właściwości homogenizujące, przeznaczone do tworzenia surówek, lodów i sorbetów. Wysokiej jakości materiały użyte do wykonania sitek zapewniają idealne warunki do wytwarzania zdrowych soków z zachowaniem wszystkich naturalnych substancji odżywczych i witamin z owoców i warzyw.

  W wytłaczarce Ronic® Zyle 2020 znajduje się jeden ślimak stożkowy o dużym rozmiarze, który ustawiony jest w orientacji pionowej, dzięki temu jest bardziej komfortowy do użytkowania. Do stworzenia tej części urządzenia użyto materiału kompozytowego (Ultem BPA Free), co jest gwarancją braku złego wpływu na jakość żywności. Cała wyciskarka została wykonana przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów, dzięki temu posłuży przez bardzo długi czas, zachowując doskonały stan i jakość wytwarzanych soków.

  KOLOR czerwony lub Srebrny.

  Wysokość całkowita 45 cm
  Długość 23 cm
  Szerokość 15 cm
  Pojemność 0,6 L
  Moc 400 W
  Obroty na minutę 33

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka wolnoobrotowa duży wlot moc 400W ZYLE

Wyciskarka wolnoobrotowa duży wlot moc 400W ZYLE

Wyciskarka wolnoobrotowa duży wlot pionowa 400w, ZYLE.

9 inne produkty w tej samej kategorii