Sanyo DR 7700 fotel z masażem Pokaż większy

Sanyo DR 7700 fotel z masażem

Nowy produkt

Producent: PROWELLNESS

Sanyo DR 7700 fotel z masażem. Spełnienie marzeń o wolności od napięć i stres. Przenosimy się w stan błogiej nieważkości.

Więcej szczegółów

18 900,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Dzięki fotelowi masującemu Sanyo 7700 i jego opatentowanej technologii Zero Gravity możesz za każdym razem rozkoszować się niebiańskim stanem relaksu, o którym inni mogą tylko marzyć i śnić. Przed każdym masażem fotel masujący Sanyo 7700 skrupulatnie skanuje Twoje ciało, aby dostosować intensywność programu idealnie do Twojego aktualnego stanu psychofizycznego. Dolna głowica masująca fotela wykonana jest ze specjalnego tworzywa uformowanego na kształt ludzkiego kciuka. Efektem tego jest masaż, którego charakterystyka jest zbliżona do działania silnych ludzkich rąk. Duży zasięg głowicy górnej umożliwia wykonanie bardzo dokładnego masażu ramion i karku- ważnych miejsc, w których organizm kumuluje napięcie. Ten niezwykle piękny i elegancki fotel masujący zapewni Ci relaks, który odmieni każdy Twój dzień.

  Fotel masujący 7700 firmy Sanyo posiada opatentowaną technologię nieważkości ?Zero Gravity" - inspirowaną przez NASA, dzięki której redukuje ucisk na kręgosłup, wspomaga krążenie, zmniejsza napięcie mięśni i stawów. Naukowcy z Narodowej Agencji ds. Aeronautyki odkryli, że pozycja nieważkości ?Zero Gravity" doskonale redukuje napięcie fizyczne. Fotel masujący posiada ulepszony sensor sztywności mięśni, nowy, niezależny kciuk do masażu o kształcie kciuka ludzkiego oraz poduszki powietrzne w oparciu, które wykonują skręty boczne kręgosłupa. Komfortowy masaż powietrzny całego ciała daje gwarancję odprężenia na długo, bardzo długo...

   

  Sanyo DR7700 czujnik sztywności mięśniCzujnik Sztywności w fotelu masującym

  Wykorzystując reakcję galwaniczną skóry oraz technologię wykrywacza kłamstw twój puls i potliwość skóry są monitorowane poprzez opuszki twoich palców. Miejsca zesztywnień i ucisków są zaznaczane na wyświetlaczu i 15-minutowa sesja masażu całego ciała skupia się na wykrytych punktach sztywności aby sprostać twoim potrzebom.

  Programy fotela masującego Na Całe Ciało

  Możesz wybrać spośród 4 programów na całe ciało w zależności od Twojej kondycji fizycznej lub ogólnego samopoczucia tego dnia.

  Program StiffnessNapięcie mięśni
  Stosuje naturalny masaż shiatsu, wolno i głęboko uciskając, aby rozluźnić zesztywniałe mięśnie.
   

  Program RecoveryPoprawa
  Stosuje głównie poklepywanie i ugniatanie przynosi ulgę zmęczonym mięśniom.


  Program relaxRelax
  Stosuje głównie uderzające ugniatanie i łagodne poklepywanie, aby łagodnie stymulować ciało.


  Program FineProgram ogólny
  Stosuje shiatsu i poklepywanie/ugniatanie, poprawia krążenie krwi i stymuluje punkty chore.

   

  Rodzaje masaży

  Profesjonalne techniki masażu

  Profesjonalne techniki masażu w Sanyo 7700

  Masaż nóg i stóp

  Sanyo DR 7700

  Podgrzewanie podeszwy wraz z wielopunktowym masażem shiatsu. Poduszki powietrzne wraz ze specjalnymi wypustami dostarczają zróżnicowanego masażu ud, łydek i stóp. Dodatkowe podgrzewanie podeszwy, aby zwiększyć odprężenie i ulgę dla ciała.

Opinie

Napisz opinię

Sanyo DR 7700 fotel z masażem

Sanyo DR 7700 fotel z masażem

Sanyo DR 7700 fotel z masażem. Spełnienie marzeń o wolności od napięć i stres. Przenosimy się w stan błogiej nieważkości.

23 inne produkty w tej samej kategorii