Fotel masujący C3900 do masażu zero gravity L-shape Pokaż większy

Fotel masujący C3900 do masażu zero gravity L-shape

Nowy produkt

Producent:

FOTEL MASUJĄCY DO MASAŻU C3900 zero gravity L-shape

Więcej szczegółów

12 900,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Rodzaje masażu:

  • głęboki ucisk,
  • ugniatanie,
  • oklepywanie,
  • ugniatanie z oklepywaniem.

  Specyfikacja techniczna:

  Model: C3900 Napięcie: 220-240V~ 50Hz/60Hz Pobór mocy:150W Sugerowany czas pracy: 20Min

  Sześć programów:

  • masaż eliminujący ból mięśni,
  • masaż komfortowy,
  • masaż relaksacyjny,
  • krótki masaż poprawiający samopoczucie,
  • masaż górnych partii ciała,
  • masaż dolnych partii ciała.

   

   

   

  FOTEL MASUJĄCY C3900

  zero gravity, L-shape, zero wall

  DOSKONAŁY MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

  Twój osobisty masażysta, zawsze do usług. Pod tą luksusową skórą znajdują się "ręce" wykwalifikowanego profesjonalnego masażysty, gotowego zapewnić Ci dopasowany masaż pleców, nóg i stóp za naciśnięciem przycisku. Musisz to poczuć, aby uwierzyć. Teraz stać Cię na codzienny masaż w swoim domu.

  Opis produktu

   

  Daj się ponieść chwili, odpręż się!

  Fotel C3900 to najbardziej relaksujący fotel masujący, dostępny na rynku. Dzięki nowym technologiom fotel masujący C3900 przeniesie Cię w stan głębokiego relaksu. Posiadając model fotela masującego w swoim domu w krótkim czasie pozbędziesz się uczucia zmęczenia po ciężkim dniu w pracy, złagodzisz zmęczenie mięśni i rozluźnisz je, zniwelujesz bóle w obrębie kręgosłupa i innych części ciała, a nawet poprawisz krążenie krwi.

  Wyjątkowa funkcjonalność, dobroczynne działanie

  Do podstawowych funkcji fotela C3900 należy pięć różnych technik masażu. Możesz skorzystać z trybów masowania takich jak: głęboki ucisk - shiatsu, ugniatanie - kneading, oklepywanie - flapping, ugniatanie z oklepywaniem - synchronous kneading and flapping. Różnorodność trybów masowania z łatwością dostosujesz do stanu swojego samopoczucia. Funkcjonalny panel sterowania z intuicyjną obsługą i czytelnym ekranem pozwoli Ci wybrać jeden z wielu gotowych programów masażu, jak również da możliwość manualnego decydowania gdzie i w jaki sposób chcesz być masowany.

  Daj odetchnąć swoim plecom!

  Relaksujący masaż to nie wszystko. Fotel masujący C3900 pozwala także na skorzystanie z masaży leczniczych. Od teraz możesz zaoszczędzić pieniądze. Fotel C3900 z pewnością zastąpi indywidualne wizyty u fizjoterapeuty. Dzięki funkcji automatycznego wykrywania punktów ciała, fotel masujący z niebywałą precyzją wymasuje twój kręgosłup wzdłuż całej jego długości. A gdy będziesz w stanie rozluźnienia, wymasuje także Twoje uda i pośladki. Fotel posiada czujnik oceny sztywności mięśni i automatycznie dostosowuje wykonanie masażu do aktualnego stanu mięśni.

  Poczuj się lekki jak piórko!

  Fotel C3900 został wyposażony w ogrzewane oparcie. Ogrzewanie promieniami podczerwonymi, niemalże natychmiastowo rozluźni Twoje mięśnie, stopniowo uwalniając Cię od zmęczenia i bólu. Możesz również skorzystać z funkcji ZERO GRAVITY, która uśpi Twoje zmysły i sprawi, że Twoje ciało stanie się lekkie jak piórko. Fotel C3900, dzięki odpowiedniej pozycji, odciąży Twoje mięśnie wprowadzając Cię w stan równowagi. Aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom fotel wyposażyliśmy w podnóżek z rolkami masującymi, które przyjemnie rozmasują całą powierzchnię Twoich stóp, dając im uczucie ulgi.

  Niezwykły komfort i idealne dopasowanie

  Masujący fotel dzięki technologii Zero-space pozwala na dogodne jego rozmieszczenie i zaoszczędzenie miejsca w twoim pomieszczeniu. Fotel rozkłada się i wraca do pozycji wyjściowej automatycznie. Gabaryty fotela masującego umożliwiają ustawianie go tuż przy ścianie, bez konieczności zabezpieczania miejsca na rozkładane oparcie. Fotel masujący C3900 dopasowuje się idealnie do Twojego wzrostu dzięki wysuwanemu masażerowi do stóp. Posiada także regulowany podnóżek i oparcie, które pozwolą Ci wygodnie się rozsiąść i w pełni korzystać ze wszystkich funkcji fotela.

  Sześć programów ? sześć możliwości

  Nasz fotel jest bardzo prosty w obsłudze dzięki wbudowanych programach, które odpowiadają określonym trybom masaży. Fotel posiada sześć automatycznych trybów masażu: masaż eliminujący ból mięśni, masaż komfortowy, masaż relaksacyjny, krótki masaż poprawiający samopoczucie, masaż górnych partii ciała oraz masaż dolnych partii ciała. Dodatkowo fotel posiada możliwość zapisania dwóch wybranych masaży. Z łatwością możesz zapisać w pamięci fotela masującego wybrany rodzaj masażu i odtworzyć go kiedy tylko zechcesz. Rozbudowaliśmy również manualny wybór trybu masażu górnych części ciała o masaż poduszkami powietrznymi, w którym uwzględniliśmy masaż punktowy, częściowy oraz masaż całego ciała. Fotel posiada trzydzieści poduszek powietrznych z trzema trybami intensywności masażu. Pozwala na dostosowywanie szybkości masażu w kilku poziomach oraz dostosowywanie siły na poszczególne partie ciała. Obsługa fotela masującego może odbywać się za pomocą dołączonego pilota, który znacznie ułatwia poruszanie się pomiędzy wszystkimi funkcjami.

Opinie

Napisz opinię

Fotel masujący C3900 do masażu zero gravity L-shape

Fotel masujący C3900 do masażu zero gravity L-shape

FOTEL MASUJĄCY DO MASAŻU C3900 zero gravity L-shape

22 inne produkty w tej samej kategorii